Naabrile kasulik

Siit leiad külarahva kontaktid, kes pakuvad omadele soodsa hinnaga teenuseid või tooteid. Kui tahad oma teenuse või toote nimekirja lisada, kirjuta oma soovist beritcavegn @ gmail.com

Teenus või toode Lisainfo Kontaktisik Telefon e-mail Aadress
Aknaklaaside kiletamine päikese kaitseks. Ka peegelkile võimalus. Hind 30€/m2 + km. Firma Solargard. Sterling seeria kile. Ole Raudsepp 56 495 010  Kopra põik 18-2
Ehitus ja siseviimistlustööd

Plaatimine, seinte värvimine ja tapeetimine, krohvitööd, põrandate paigaldus, aiakuuride ja terrasside ehitus, jm remonttööd

Rigpa OÜ Heldo Korbe 56 689 492  korbeheldo@gmail.com Kopra tee 5-1
Eritellimusmööbel

köögid, vannitoad, garderoobid, magamistoa- lastetoa- elutoamööbel, äripinnad, kohvikud

RAE MÖÖBEL

Roommate OÜ

 

 

Taavi Välisson

Kristjan Tees

 

 

51 77 434

55 65 57 42

info@raemoobel.ee

FB: Rae Mööbel

Kitse tee 8-1

Kitse tee 5-5

Ekstra neitsioliiviõlid Itaaliast, Kreekast ja Hispaaniast. Valikus on ka mahetooted. OLIVA Estonia OÜ www.olivia.ee Triin Terasmaa 56 233 062  triin@oliva.ee Kitse tee 6-1
ERGO kindlustustooteid: liiklus, kasko, kodu, reis, õnnetusjuhtum 123 Kindlustus-konsultatsioonid OÜ Taavi Mäesepp 5019001 taavi@123kindlustus.ee Kitse tee 26-2
Fotograafi teenus – pered, portreed, üritused, tooted www.keilitees.com Keili Tees 5038091  keilitees@gmail.com Kitse tee 8-1
Honda tooted/teenused (sõiduautod, mootorrattad, ATV-d, muruniidukid, trimmerid, aiatooted, tööstusseadmed, paadimootorid) Minu poole võib pöörduda nii huviga mõne toote vastu, kui ka küsimustega, mis puudutavad toote omamist/hooldamist. Siim Harkmaa 53 067 544  siim.harkmaa@gmail.com siim.harkmaa@honda-eu.com
Jalgrataste remont, taastamine varuosad, lisavarustus ja jalgrattad Kodust koju teenus. Ratas võetakse Uuesalust peale ja tuuakse siia tagasi. www.rattaosad.ee Marten Selirand 52 830 38  marten@rattaosad.ee Kitse tee 1-2
Kala ja lihatooted (jahutatud, külmutatud) Küsi julgelt hinnakirja Anne Liiman 50 77 957  anneliiman@gmail.com Metsea tee 10-2
Katelde hooldus Uuesalus Martin Parve 56 484 636
Kuivtoidud koerale ja kassile www.wuf.ee Palmi Lindjärv 56 619 987  palmi.lindjarv@gmail.com Kopra tee
Uuesalu lastehoid Merle Toomaspoeg 5011810 m.toomaspoeg@gmail.com Kopra tee 3-2
Ehituspuit: höövel- ja saematerjal, immutatud puit, terrassilauad, voodrilauad, vineer, aialipid. Tisleripuit: erikuiv tamm, saar, mänd, kask jne, liimpuit kilbid, töötasapinnad, trepiastmed. Kinnitusvahendid, kruvid, nurgikud, prussikingad, naelutusplaadid. Viimistlusõlid: mööbeli, terrassi, töötasapinna, põranda jne. Polüuretaan liimid. Väiksemad ehitustööd. EstinWood OÜ, www.estinwood.ee Kaido Toom 5 201 202  kaido.toom@gmail.com Kitse tee 8-2
Psühholoogiaalased koolitused, individuaalne nõustamine, paariteraapia,

perekonstellatsioonid

Sisemine Areng OÜ www.sisemineareng.ee Kristel Rannamees 56 697 825  kristelrannamees@gmail.com Kopra tee 5-1
Individuaalne nõustamine gestaltmeetodil, grupiteraapia, DISC profiili analüüs www.arenguruum.ee

http://www.gestaltteraapia.ee/katrin-miisna-2/

Katrin Ahlberg 50 30 519  katrin.ahlberg@gmail.com  Kopra põik 5-1
Soome keele tõlked, eestikeelsete tekstide keeleline toimetamine, loengute organiseerimine vaimsuse ja kultuuri alal Tallinna Ülikool Tiiu Kuurme 55 656 098  kuurmet@tlu.ee Kopra põik 7-1
Täisterajahu (nisu, rukis, oder), rukkiklii, odrakruup Kivisaare Veski OÜ www.kivisaareveski.ee Maarit Maremäe 50 49 596  maarit.maremae@kivisaareveski.ee
Ventilatsiooni tarvikud (ventilaatorid, värskeõhu klapid, kontroll-luugid, välisrestid, radiaatori katted jne.) www.freshair.ee Rain Lauk 58817597  harlanderest@gmail.com